Boty Converse
Mena:

Námorná doprava & Vracia

Přečtěte si prosím následující termíny informaci dříve, než svou objednávku. Náš servisní tým bude poskytovat po-prodejní servis v souladu s těmito podmínkami, pokud je schválena vaše transakce.

Lodní

Používáme mezinárodní expresní služby pro všechny mezinárodní dodávky. Objednávky jsou obvykle odesílány do 1-2 pracovní den od data objednávky, bude náš servisní tým poskytovat sledovací číslo pro sledování on-line bezprostředně poté, co je zboží odesláno. Obvykle budeme dodávat položku USPS.EMS, které potřebují 5-7 pracovních dnů.

Sledování

Náš servisní tým bude e-mailem zákazníkovi sledování ne. Spolu s místem, kde mohou sledovat jejich pořadí poté, co byl odeslán příkaz. Dovolujeme si Vás upozornit kupujícího kontrolovat své e-maily nebo statusu přepravní svého pořadí čas od času, a obraťte se na místní poštu, pokud jsou k dispozici. Pokud byl balíček byl k nám vrací kvůli nikomu podepisující za to, nebudeme akceptovat v plné výši na to. V případě, že zákazník přesto chcete vrácenou pořadí, pak jsou zodpovědní za reshipped nákladní dopravy, která je závislá na hmotnosti zboží.

Zrušení & Modifikace


Chcete-li zrušit svou objednávku, odeslat okamžitě napište nám. V případě zrušení objednávky a upravovat jsou přijímány do 5 hodin POUZE. 10% storno poplatek platí. Odeslané objednávky nemůže být zrušen.

Nahradit Vracení Peněz

1. Chcete-li vyměnit / vrátit produkty, kontaktujte nás do 7 dnů po jeho obdržení, a informujte nás důvod pro návrat. Lze-li zboží vyměněny za okolností un-použité a v původním stavu se všemi originálním balení a etiket, můžeme nahradit výrobky. Pokud existují vážné problémy s kvalitou potřebovat náhradu, prosím, laskavě nám ukazují některé obrazy expresní doručení a výrobky, které mohou odrážet vady.

2. Pokud byly produkty poškozeny lidské činnosti nebo vnějších faktorů, nebudeme akceptovat návrat, a my se nevracíme na vás.

3. Před vrácením zboží, prosím zeptejte se nás na zpáteční adresu. Pokud byla zásilka ztratila kvůli nesprávné adresy bychom nenahradí vaši objednávku nic víc. Pokud je vaše objednávka byla vrácena k nám kvůli nesprávnou adresu nebo nikdo znamení pro něj nebudeme nabízet plnou náhradu. A co víc, budeme zajistíme zpětnou přepravu poté, co obdržíme vrácené zboží a vy byste měli platit za příplatek. Důrazně doporučujeme, abyste se rozhodli sledovatelné poštou nebo kurýrní služby, takže můžeme sledovat zásilku on-line. A co víc, měřicí informace budou důkazem našeho času na zpětné přepravy.

4. Nebudeme nabízet plnou náhradu, pokud odmítne podepsat na pozemku o účelu leč bychom dosáhnout dohody. Až obdržíme výnosy, vrátíme vám ale nezahrnuje poštovné. Pokud nechcete dostávat žádné informace o sledování vašeho balíčku po 25 dnech, budeme vás vrátí v plné výši.

Máte-li jakékoli dotazy této politiky, kontaktujte nás prosím.
Povedzte priateľom o tomto produkte. 
Copyright © 2020 www.slprojects.cz. Powered by Boty Converse